privatus užsiėmimas

Marmos terapija

marmos terapija–kas tai?

Emocijų ir minčių įtaka žmogaus fizinei sveikatai yra akivaizdi. Tai jau patvirtina ir mokslas, o rytų filosofijose žinoma tūkstančius metų. Paprasčiausias pavyzdys — tai nuo streso įsitempusi pečių juosta, kaklas ir nugara. Tai ne kas kita, kaip stresas, sustingęs kūne. Traumos, emocinė įtampa, išgyvenimai įsirašo žmogaus kūne, ne tik pečiuose ir nugaroje, bet įvairiose vietose. Ir taip nuo pat gimimo žmogus gali būti prikaupęs savo kūne didelį bagažą, o šis bagažas trukdo gyventi: įvairūs skausmai, ligos, tiek fiziniame kūne, tiek emociniame lygmenyje. Būtent marmos terapija yra mokslas, kaip prisiliesti prie žmogaus, kad jį išgydyti. 

Ši terapija išties veikia magiškai ir nors pats tai praktikuoju jau seniai, pasiekti terapijos rezultatai nesiliauja stebinti mane patį. Iš šono tai gali būti panašu į masažą, kartais į pasyvius mankštos judesius. Viena klientė po kelių seansų man pradėjo pasakoti, kaip atsipalaidavo jos nugara, nebeliko įtampos, nors susitikimų metu nugara net nebuvo liečiama, o pati klientė buvo atėjus dėl kitų nusiskundimų. Čia ir slypi šio metodo paslaptis. Mano prisilietimas prie kliento, tai nėra vien fizinis veiksmas, tai — apsikeitimas gyvybine energija, veikiančia per pasąmonę. Įvykus šiam prisilietimui žmogaus kūnas gautą gyvybinę energiją, reikalingą gijimo procesui, nusiunčia ten, kur reikia. 

plačiau apie marmos terapiją

Marma tai gyvybiškai svarbus energetinis taškas, esantis kūno paviršiuje. Gyvybinė energija (prana) teka žmogaus energetiniais kanalais (Nadžiais), o jei ši tėkmė sutrikdoma ar užblokuojama, žmogus ima jaustis blogai, sutrinka fiziologiniai procesai ir galiausiai išsivysto liga. Marmos taškai tiesiogiai veikia šiuos energetinius kanalus, todėl marmos terapija gali būti naudojama atstatyti pranos tėkmę, pašalinti energetinius blokus. Šie taškai gali būti stimuliuojami įvairiais būdais: prisilietimu, akupresūra, šiluma, garso vibracija ir pan. Taip pat šie taškai stimuliuojami ir jogos pozų (asanų) praktikos metu, štai kodėl jogos asanos turi terapinę galią, ir žinant, kaip jas panaudoti, galima jogos asanų praktiką pritaikyti gydymui. Marmos terapija gali būti pagrindinė ar papildoma priemonė šalia jau taikomo gydymo, o taip pat gali veikti ir kaip prevencija. 

Kai 2016 metais atradau jogą, niekada nenustojau studijuoti šios disciplinos. Jaučiu, kad tai – mano pašaukimas, mano gyvenimo darbas. Sukaupta jogos išmintis, o kartu ir nemažas ajurvedinių žinių bagažas persmelkia kiekvieną mano dieną. Joga veda į sielos išsilaisvinimą, supratimą, kas yra žmogus, kas yra gyvenimas. Tačiau šis gyvenimo kelias prasideda nuo mažų žingsnelių. Net tokie paprasti dalykai, kaip teisinga dienos rutina, jogų mityba, yra neatsiejama dvasinės kelionės dalis. Žmogus yra visuma: kūno, emocijų, minčių ir sielos dermė.

Susisiekite ir rasime jums patogų laiką ir vietą!